اطلاعیه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ویژه تعطیلات عید سعید غدیر خم

ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در آستانه تعطیلات عید سعید غدیر خم به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مسئله ای برای مسافران و هم وطنان عزیز، اطلاعیه ای صادر کرد.

اطلاعیه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ویژه تعطیلات عید سعید غدیر خم

به گزارش خبرنگاران، متن این اطلاعیه به توضیح زیر است:

1- به تمامی تأسیسات گردشگری، رستوران ها و مراکز پذیرایی بین راهی توصیه اکید می گردد تا ضمن رعایت امنیت روانی مسافران در طول جهت در جهت رعایت نرخ، بهداشت و همچنین همکاری و همراهی با مسافران و گردشگران اهتمام بیشتری داشته باشند.

2- هم وطنان گرامی، به وسیله سامانه 09629 کلیه اطلاعات مربوط به مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل ونقل از وضعیت تردد در جاده های کشور و از شرایط آب و هوایی اطلاعات لازم را کسب و سپس برای سفر خود برنامه ریزی کنید.

3- با توجه به احتمال بروز ترافیک طولانی مدت در بعضی جهتهای پرتردد پیشنهاد می گردد اولاً سفرهای خود را به مقاصدی که کمتر تراکم دارند برنامه ریزی نمایند و قبل از ورود به جاده نسبت به کنترل میزان بنزین خودرو و سایر معاینات فنی اقدام نمایند تا در طول جاده ها با مشکل اتمام سوخت خودرو و یا نقص فنی روبرو نشوند.

4- به هم وطنان عزیز توصیه می گردد بازگشت خود را به بعدازظهر روز آدینه موکول نکرده و ترجیحاً روز پنج شنبه را برای بازگشت در نظر بگیرند و به آن دسته از هم وطنانی که امکان و شرایط تمدید سفر را دارند پیشنهاد می گردد بازگشت خود از سفر را به روز شنبه موکول نمایند.

ستاد مرکزی از عموم مسافران و هم وطنان عزیز به دلیل توجه به اطلاعیه ها و پیغام هایی که از سوی این ستاد صادر شده است و همچنین همکاری مؤثر با واحدهای خدمات رسان در جهت سفر و مقاصد گردشگری نهایت قدردانی و تشکر را به عمل می آورد.

منبع: میراث آریا

به "اطلاعیه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ویژه تعطیلات عید سعید غدیر خم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ویژه تعطیلات عید سعید غدیر خم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید