اعتماد ملی در حال آنالیز تعداد اصلاح طلبان آماده ورود به انتخابات است

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری، سخنگوی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه در حال آنالیز اصلاح طلبان آماده ورود به انتخابات هستیم، گفت: اگر شورای نگهبان نامزدهای اصلاح طلبان را تایید کند، ما در همه حوزه ها نامزد خواهیم داشت.

اعتماد ملی در حال آنالیز تعداد اصلاح طلبان آماده ورود به انتخابات است

اسماعیل گرامی مقدم در گفت وگو با وبلاگ تایلند لحظه آخری درباره تازه ترین فعالیت های انتخاباتی اعتماد ملی، اظهار کرد: در حال آنالیز هستیم که در هر استان چه تعداد اصلاح طلب آماده ورود به انتخابات هستند و چه تعداد از این افراد عضو اعتماد ملی هستند یا مایل اند که اعتماد ملی از آنها حمایت کند.

وی ادامه داد: کمیته انتخابات حزب فعال است و در قالب شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان فعالیت می نماید. ما در حزب ارزیابی های خود را انجام داده و افراد را ترغیب و تشویق می کنیم تا در انتخابات نامزد شوند، ولی در نهایت در قالب شورای عالی سیاستگذاری اقدام خواهیم کرد.

این فعال سیاسی با بیان اینکه اگر شورای نگهبان نامزدهای اصلاح طلبان را تایید کند، ما در همه حوزه ها نامزد خواهیم داشت، توضیح داد: نگاه ما بیشتر به میزان توانایی استفاده از نیروهای اصلاح طلب است. اگر نامزد ما در همه حوزه ها تایید صلاحیت شوند، لیست انتخاباتی ارائه خواهیم کرد و در غیر این صورت در حوزه هایی که نامزد نداشته باشیم، لیست نخواهیم داشت و این حوزه ها بدون رقیب خواهند ماند که نتیجه آن کاهش آرا خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعتماد ملی در حال آنالیز تعداد اصلاح طلبان آماده ورود به انتخابات است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتماد ملی در حال آنالیز تعداد اصلاح طلبان آماده ورود به انتخابات است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید