افزایش حضور و مشارکت خیرین در حوزه های مختلف شهرستان بروجرد

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری، رضا آریایی در دیدار با اعضای موسسه خیریه الغدیر شهرستان بروجرد، با بیان اینکه وجود خیرین در همه حوزه ها نسبت به سال های گذشته افزایش یافته است، گفت: امروز بسیاری از تجهیزات پزشکی موجود در بیمارستان ها نتیجه ورود خیرین سلامت به حوزه درمان است.

افزایش حضور و مشارکت خیرین در حوزه های مختلف شهرستان بروجرد

وی خیرین مدرسه ساز و مسکن ساز را برکتی مضاعف برای بروجرد خواند و اضافه نمود: موسسه الغدیر بروجرد به عنوان خیریه ایتام سابقه دیرینه بیشتری از دیگر موسسات خیریه در بروجرد دارد و افراد معتمد و قابل نفوذی در این زمینه قدم گذاشته و اعتماد مردم را جلب نموده اند.

فرماندار بروجرد، توضیح داد: اگر اعتماد مردم نبود این موسسه نمی توانست به خوبی فعالیت کند و عملکرد بالای موسسه الغدیر نشان دهنده اعتماد مردم است.

آریایی با بیان اینکه کار خیر کردن معامله با پروردگار است و به طور قطع پاداش کار نیک را هم پروردگار خواهد داد، ادامه داد: شاید جامعه هدف موسسه خیریه الغدیر کوچک باشد اما خدمت به ایتام کار بزرگی است و مردم هم می دانند خدمت به ایتام نیازمند می تواند به ساماندهی و رشد آنها در جامعه یاری کند.

وی برگزاری دوره های آموزشی، فرهنگی، زیارتی و سیاحتی مطلوب را از سوی خیرین در خیریه ایتام الغدیر بروجرد الزامی دانست و اضافه نمود: جامعه هدف موسسه جامعه ای بسیار آسیب پذیر است که می توان با ارائه آموزش های لازم و مستمر ایتام را از گزند آسیب پذیری محفوظ نگه داشت.

فرماندار بروجرد در رابطه با احداث مجتمع جدید موسسه خیریه الغدیر، یاد آور شد: در شهرک اندیشه بروجرد زمین هایی از گذشته برای احداث مراکز آموزشی و ورزشی تعریف گردیده است که موسسه می تواند با درخواست از شهرداری به ساخت مجتمع جدید خود اقدام کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "افزایش حضور و مشارکت خیرین در حوزه های مختلف شهرستان بروجرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش حضور و مشارکت خیرین در حوزه های مختلف شهرستان بروجرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید