اولین سخنرانی ترامپ بعد از تبرئه ، تصویری که به کنایه نشان داد

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری، رئیس جمهور آمریکا در نخستین سخنرانی بعد از تبرئه شدن از اتهاماتش در پرونده استیضاح مدعی شد که خطایی مرتکب نشده است.

اولین سخنرانی ترامپ بعد از تبرئه ، تصویری که به کنایه نشان داد

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری به نقل از فارس، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بعد از تبرئه شدن از اتهاماتش در پرونده استیضاح به دلیل رسوایی موسوم به اوکراین گیت در کاخ سفید سخنرانی کرد.

ترامپ با اشاره به پرونده استیضاحش گفت: من [در پرونده استیضاح] هیچ کار اشتباهی نکردم. اشتباهاتی در زندگی داشته ام که به آنها اعتراف می کنم، اما [در این مورد] خطایی مرتکب نشده ام.

ترامپ درباره مخالفانش در کنگره که او را استیضاح کردند گفت: شیطانی بود، مفسدانه بود؛ آنها پلیس کثیف بودند. ما به صورتی غیرمنصفانه، وارد این جهنم شدیم.

او سپس صفحه ای از روزنامه واشنگتن پست را به دست گرفت که در تیتر آن نوشته شده بود: ترامپ تبرئه شد.

ترامپ گفت که با او بسیار غیرمنصفانه رفتار شده است. او با اشاره به اینکه از نخستین روزهای ورودش به کاخ سفید اتهاماتی علیه او در مورد تبانی با روسیه برای پیروزی در انتخابات 2016 مطرح شده گفت: ما را وارد این مسئله روسیه، روسیه، روسیه کردند. چرند بود.

مجلس سنای آمریکا بامداد پنجشنبه ترامپ را از دو بند اتهامی مطرح شده علیه او در ارتباط با پرونده اوکراین گیت تبرئه کرد.

در این رأی گیری سناتورها بر اساس وابستگی های حزبی خود رأی دادند و ابتدا ترامپ را از اتهام سوءاستفاده از قدرت و سپس از اتهام ممانعت در اجرای عدالت تبرئه کردند.

منبع: همشهری آنلاین

به "اولین سخنرانی ترامپ بعد از تبرئه ، تصویری که به کنایه نشان داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین سخنرانی ترامپ بعد از تبرئه ، تصویری که به کنایه نشان داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید