بوشهر، کمالوند: قصد داریم به 8-7 بازیکن استراحت دهیم، ترجیح می دهم در جم تمرین کنیم تا تهران

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: در بازی فردا قصد داریم به 7،8 بازیکن مان استراحت دهیم.

بوشهر، کمالوند: قصد داریم به 8-7 بازیکن استراحت دهیم، ترجیح می دهم در جم تمرین کنیم تا تهران

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری از جم، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از بازی فردای تیمش مقابل ذوب آهن در مرحله یک شانزدهم جام حذفی گفت: برای این بازی بازیکن مصدوم نداریم اما قصد دارم به 7،8 بازیکن تیمم استراحت دهم. شاید حریف فکر کند ما شوخی می کنیم اما واقعا قصد دارم این کار را انجام دهم. ما 30 هفته در لیگ بازی داریم و باید از همه نفرات مان استفاده کنیم. مسلما در طول فصل به دیگر بازیکنان هم احتیاج پیدا خواهیم کرد پس چه بهتر که از همه داشته های مان در هر دو جام بهره ببریم.

وی اضافه نمود: متاسفانه گرمای هوا در چند روز اخیر در جم بی سابقه بوده و بازیکنان ما واقعا خسته هستند. در این شرایط ضروری است که به آنها استراحت دهم. در جلسه بررسی تیم بازیکنان از گرمای هوا شکایت داشتند. شاید برای تیم هایی که یک روز در جم بازی می نمایند و می روند سخت نباشد اما برای تیمی که در جم تمرین می نماید تحمل این شرایط سخت است.

سرمربی پارس جنوبی با بیان اینکه ترجیح می دهد تیمش در جم تمرین کند تا تهران، یادآور شد: اگر در جم امکانات کافی در اختیار ما قرار دهند ترجیح می دهم همین جا کنار مردم شهر باشیم تا اینکه بخواهیم ترافیک سنگین و مسافت زیاد تهران را تحمل کنیم. نمی توانیم زیاد در زمین شماره یک استادیوم تختی جم تمرین کنیم. از طرفی تمرین در زمین شماره دو سخت بوده و باید از هفت خوان رستم رد شویم تا مجوز دهند. امیدوارم مسئولان در این زمینه با ما همکاری لازم را داشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بوشهر، کمالوند: قصد داریم به 8-7 بازیکن استراحت دهیم، ترجیح می دهم در جم تمرین کنیم تا تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوشهر، کمالوند: قصد داریم به 8-7 بازیکن استراحت دهیم، ترجیح می دهم در جم تمرین کنیم تا تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید