ترایبکا با فیلم تازه دنی بویل به انتها می رسد، شروع با آپولو

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورایتی، اولین اکران جهانی فیلم جدید دنی بویل کارگردان سرشناس بریتانیایی در جشنواره ترایبکا و به عنوان فیلم پایانی این جشنواره صورت می گیرد.

ترایبکا با فیلم تازه دنی بویل به انتها می رسد، شروع با آپولو

این فیلم با عنوان دیروز 4 می به عنوان فیلم اختتامیه جشنواره ترایبکا روی پرده می رود.

این جشنواره که از 24 آوریل کار خود را با نمایش آپولو آغاز می نماید، دیروز پنج شنبه گفت که به مناسبت چهلمین سال ساخته شدن اینک آخرالزمان ساخته فرانسیس فورد کاپولا و سی امین سالگرد ساخته شدن هر چی خواستی بگو… ساخته کامرون کرو با بازی جان کیوسک برنامه هایی خاص در نظر گرفته است و نسخه های بازسازی شده این دو فیلم را که هنوز دیده نشده به نمایش می گذارد.

ترایبکا همچنین گفت که میزبان نخستین اکران جهانی بین من و ذهن من درباره تری آناستاسیو خواهد بود.

در عین حال در بخش ورزشی ترایبکا خوب، بد، گرسنه نمایش داده می گردد.

ترایبکا که سال جاری هجدهمین دوره برگزاری را تجربه می نماید همچنین اعلام نموده برای بیست و پنجمین سالگرد ساخته شدن تلخی های واقعیت با بازی وینونا رایدر و ای تن هاوک که به کارگردانی و بازیگری بن استیلر ساخته شده میزبان کارگردان و هلن چایلدرس نویسنده آن خواهد بود. بازیگران این فیلم نیز در نشستی دور هم جمع می شوند.

ترایبکا همچنین یک نمایش آزاد از جنگ ستارگان: اپیزود چهارم- یک امید جدید را که محصول 1977 است، برگزار می نماید.

فیلم دیروز محصول یونیورسال 28 ژوئن اکران می گردد. این فیلم با فیلمنامه ریچادر کورتیس با بازی همیش پاتل در نقش یک خواننده-ترانه نویس پرتلاش است که آرزو دارد تا به شهرت برسد. و این در حالی است که بهترین دوست دوران کودکی او با بازی لیلی جیمز نیز در کنار اوست. در این فیلم که کیت مک کینون و اد شیران هم در آن بازی نموده اند، این خواننده در یک تصادف اتوبوس بیهوش می گردد و وقتی به هوش می آید می فهمد گروهی به نام بیتلز هرگز وجود نداشته است. بنابر این او ترانه های آنها را دوباره اجرا می نماید و به شهرت می رسد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ترایبکا با فیلم تازه دنی بویل به انتها می رسد، شروع با آپولو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترایبکا با فیلم تازه دنی بویل به انتها می رسد، شروع با آپولو"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید