ثبت نام نهایی 328 داوطلب از حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری، خبرنگاران/آذربایجان شرقی فرماندار تبریز از ثبت نام 328 داوطلب از حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو اطلاع داد و گفت: البته ثبت نام 328 داوطلب نهایی شده و هنوز اطلاعات هشت داوطلب در حال طی مراحل ثبت نام است و فردا آمار قطعی اعلام خواهد شد.

ثبت نام نهایی 328 داوطلب از حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو

بهروز مهدوی در جمع وبلاگ تایلند لحظه آخری گفت: 13 درصد داوطلبان زن بوده و 87 درصد نیز داوطلب مرد هستند و همچنین 257 داوطلب دارای مدرک فوق لیسانس، 44 داوطلب دارای مدرک دکتری، 19 داوطلب با مدرک لیسانس و هشت داوطلب نیز با مدرک حوزوی در انتخابات شرکت نموده اند.

وی با بیان این که بیشترین فراوانی سنی بین 36 تا 40 سال است، اضافه نمود: بیشترین فراوانی شغلی نیز مربوط به شغل کارمندی است؛ همچنین 20 درصد داوطلبان دارای سابقه ایثارگری، 10 نفر دارای سابقه نمایندگی مجلس، 57 نفر دارای سابقه داوطلبی و 271 نفر بدون سابقه داوطلبی هستند.

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری، وی با تاکید بر این که دوره قبل 283 نفر داوطلب شده بودند، اضافه نمود: طبق آمار داوطلبان کل کشور، از حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو که دارای شش کرسی در مجلس است، برای هر کرسی 55 داوطلب ثبت نام نموده اند.

مهدوی در پاسخ به سوالی مبنی بر وجود مشکل در خصوص مدرک تحصیلی یکی از داوطلبان، گفت: مشکل این داوطلب حل نشده و داوطلبی ایشان منتفی شده است.

وی در انتها به آمار داوطلبانی که در آخرین روز، نام نویسی نموده اند، گفت: در آخرین روز ثبت نام، 140 داوطلب از حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو ثبت نام نموده اند که 17 درصد را بانوان و 83 درصد را داوطلبان مرد تشکیل می دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ثبت نام نهایی 328 داوطلب از حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام نهایی 328 داوطلب از حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید