جزئیات دلایل درگذشت ناگهانی جعفر کاشانی

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری، راننده به دنبالش آمد که برای آزمایش به بیمارستان بروند. درب را باز کرد به راننده گفت صبر کن الان می آیم. اما نیامد.

جزئیات دلایل درگذشت ناگهانی جعفر کاشانی

به گزارش مشرق، مرحوم کاشانی روز گذشته سه شنبه 9 مهر به دیدار پزشک قلب خود رفت و به او گفته شد که باید آزمایش هسته ای روی قلب خود انجام دهد و جواب این آزمایش امروز به دکتر معالج برسد تا در مورد وضعیت قلب او توضیحاتی به این مرحوم اعلام گردد.

رئیس فقید هیات مدیره پرسپولیس شب گذشته آزمایش هسته ای را روی قلب خود انجام داد و صبح امروز قرار بود راننده او به دنبالش برود تا بتواند با پزشک معالجش دیدار کند. راننده مرحوم کاشانی پس از اینکه به منزل رئیس هیات مدیره پرسپولیس می رسد، زنگ خانه را به صدا درآورده و مرحوم کاشانی در را برای او باز می نماید، اما پس از اینکه دقایقی از منزل بیرون نمی آید، راننده او به داخل خانه می رود و می بیند مرحوم کاشانی روی پله ها افتاده است.

رئیس فقید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس خیلی سریع به بیمارستان رسالت منتقل می گردد، اما پزشکان معالج علت فوت او را آمبولی گفتند و گویا یک لخته خون در قلب این مرحوم باعث ایست قلبی شده است.

همسر مرحوم کاشانی در سفر کربلا به سر می برد و پسر او هم در جزیره کیش است. از طرف دیگر دختر این مرحوم در کشور اسپانیا حضور دارد و قرار است به سرعت خود را به تهران برساند تا مراسم پیشکسوت فقید فوتبال ایران برگزار گردد.

طبق هماهنگی ها، مراسم تشییع مرحوم کاشانی احتمالا روز شنبه برگزار خواهد شد تا خانواده او بتوانند خود را به تهران برسانند. همچنین از آنجایی که پرسپولیس روز آدینه در مشهد بازی دارد این احتمال وجود دارد که این مراسم در روز شنبه برگزار گردد تا بازیکنان و مسئولان باشگاه هم بتوانند در روز وداع با مرحوم کاشانی حضور داشته باشند. مراسم تشییع در ابتدا در باشگاه شاهین در خیابان گلستان نارمک برگزار خواهد شد و سپس پیکر مرحوم کاشانی راهی استادیوم شهید شیرودی می گردد. سپس برای مراسم خاکسپاری، پیکر مرحوم کاشانی روانه قطعه نام آوران بهشت زهرا خواهد شد.

برادر مرحوم کاشانی که در بیمارستان رسالت حاضر شده گفت که برنامه ریزی برای برگزاری مراسم این مرحوم توسط باشگاه پرسپولیس انجام خواهد شد. همچنین محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، محمد پنجعلی، حسین خبیری و ... تعدادی از پیشکسوتان پرسپولیس با حضور در بیمارستان پیگیر اقدامات اجرا شده هستند.

منبع: همشهری آنلاین

به "جزئیات دلایل درگذشت ناگهانی جعفر کاشانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات دلایل درگذشت ناگهانی جعفر کاشانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید