حضور وزیر ورزش و معاون بانوان در افتتاحیه بازی های پاراآسیایی

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری، سومین دوره بازی های پاراآسیایی فردا با برگزاری مراسم افتتاحیه در جاکارتا اندونزی شروع می گردد و کاروان ایران نیز با شعار باتوکل و کوشش ما می توانیم و با پرچمداری ساره جوانمردی در این مراسم رژه می رود.

حضور وزیر ورزش و معاون بانوان در افتتاحیه بازی های پاراآسیایی

برای حضور در افتتاحیه بازی های پاراآسیایی، وزیر ورزش همراه با فریبا محمدیان معاون امور بانوان وزارتخانه امشب تهران را به مقصد جاکارتا ترک می نماید.

وزیر ورزش علاوه بر حضور در افتتاحیه بازی های پاراآسیایی، رقابت ورزشکاران کاروان ایران در چند رشته را نیز پیگیری نموده سپس به ایران بازمی گردد تا از روز سه شنبه پیگیر امور وزارتخانه در تهران باشد. معاون امور بانوان اما با فاصله دو سه روزه بعد از سلطانی فر، جاکارتا را ترک می نماید.

سفر سلطانی فر به جاکارتا و حضور در افتتاحیه بازی های پاراآسیایی در حالی انجام می گردد که وی کاروان ایران را در جریان دو هفته حضور در بازی های آسیایی همراهی نکرد.

کاروان ایران با 208 ورزشکار در 13 رشته در بازی های پاراآسیایی شرکت می نماید. بسکتبال باویلچر، والیبال نشسته، بوچیا، وزنه برداری، دوومیدانی، تیراندازی، تیروکمان، تنیس روی میز، دوچرخه سواری، شنا، جودو، شطرنج و گلبال رشته هایی هستند که نمایندگان ایران در آنها با حریفان خود رقابت می نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حضور وزیر ورزش و معاون بانوان در افتتاحیه بازی های پاراآسیایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور وزیر ورزش و معاون بانوان در افتتاحیه بازی های پاراآسیایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید