خرمگاه: خوب کاشتیم اما برداشت خوبی نداشتیم، بازی های آسیایی را با تلخی فراموش کردیم

مربی تیم فوتبال ذوب آهن می گوید او و اعضای این تیم از شکست در لیگ قهرمانان آسیا درس گرفته اند و می خواهند گام های خوبی در لیگ برتر بردارند.

خرمگاه: خوب کاشتیم اما برداشت خوبی نداشتیم، بازی های آسیایی را با تلخی فراموش کردیم

به گزارش خبرنگاران، محمد خرمگاه، مربی تیم فوتبال ذوب آهن در نشست خبری پیش از بازی با سایپا اظهار کرد: اولین بازی همواره جز سخت ترین بازی هاست. ما شناخت کاملی از سایپا با توجه به بازی هایشان در جام شهدا داریم. سایپا تیمی جوان است و می تواند برای هر تیمی خطرناک باشد. ما این را به همه بازیکنان گوشزد نموده ایم. سایپا بسیار خطرناک و با انگیزه است. با کادر جوانی که دارند می توانند برای هر تیمی دردسرساز باشند. تجربه خیلی خوبی از بازی های آسیایی کسب کردیم و امیدواریم اولین قدم را خیلی خوب برداریم تا آغاز خوبی در لیگ داشته باشیم.

او ادامه داد: نمی خواستم درباره بازی های آسیایی صحبت کنم چون اعتقاد داریم که باید به شکلی عمل می کردیم که عملکرد بهتری ارائه می دادیم. ما مجبور بودیم از بازیکنان سربازمان استفاده کنیم. می دانستیم آن ها آماده نیستند ولی به تجربه آن ها احتیاج داشتیم. شرایطی بود که نتوانستیم سربازها را زودتر در اختیار بگیریم. بازیکنان خارجی هم به ما دیر اضافه شدند. مهاجم خارجی ما توانست انتظارات ما را برآورده کند. برای بازی فردا هم بازیکنان سرباز را در اختیار نداریم. این خیلی به ما لطمه می زند. امیدواریم که از هفته دوم بتوانیم از آن ها استفاده کنیم. با کوشش های مدیریت آن ها را الان در تمرینات داریم ولی هنوز مجوز بازی ندارند.

خرمگاه افزود: بازی های آسیایی را با تلخی فراموش کردیم. درس بزرگی از این بازی های گرفتیم. باید بدانیم وقتی یک تیم شرایط بازیکنانش با بازیکنان معمولی متفاوت می گردد ما هم باید متفاوت باشیم. اگر خوب فکر نکنیمنمی توانیم خوب عمل کنیم. با اینکه خیلی خوب کاشتیم اما برداشت خوبی نداشتیم. شرایط ما می توانست بهتر از این باشد. نتوانستیم در بازی تمرکز داشته باشیم. به آینده امیدواریم. ذوب آهن چند سال است که نیم فصل اول خوبی ندارد. می خواهیم نیم فصل اول خوبی داشته باشیم.

مربی ذوب آهن درباره محمد صادقی، دروازه بان این تیم هم، گفت: ما کاری را انجام دادیم که برای ذوب آهن بهتر باشد. او در نیمه اول بسیار خوب بود. متاسفانه در نیمه دوم شرایط بدی به وجود آمد. او در آینده شرایط خوبی را برای ما رقم می زند. صادقی فردا در ترکیب اصلی ما است.

او درباره به سختی گل زدن ذوب آهن در بازِ های بزرگ اعلام کرد: می خواهم یک مقایسه بکنم. مثل این می ماند شما یک ماشین خارجی یا ایرانی داشته باشد. تفکرات بازیکنان ما حرفه ای نبود. بازیکنان را از کیفیت خارجی های حریف مطلع نموده بودیم ولی باز هم می گویم که اول خود ما بودیم و نمی خواهیم مشکل را فقط به پای بازیکنان بنویسیم. ما نتوانستیم آن ها را خیلی خوب توجیه و آماده کنیم. یک بازیکن یا تیمی ممکن است هر 10 سال یک بار یک روز بد داشته باشند. 4،3 بازیکن ما روز بدی داشتند. می خواهیم گام های خیلی خوبی برای فصل جدید برداریم.

خرمگاه دباره وضعیت خلعتبری هم شرح داد: فکر می کنم از یک ماه و نیم یا دو ماه آینده بتوانیم از او استفاده کنیم. او همراه با تیم تمرین می نماید. به او احتیاج داریم و می تواند از نظر فنی و روحی به ما یاری کند.

مربی ذوب آهن در سرانجام گفت: هدف گذاری ما این است بتوانیم نتیجه خیلی خوبی بگیریم. هر هفته برای ما یک فینال است.اینکه بخواهیم رویاپردازی کنیم کار قشنگی نیست. هر هفته قدم برمی داریم تا در پله آخر بهترین نتیجه را برای فوتبال اصفهان کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خرمگاه: خوب کاشتیم اما برداشت خوبی نداشتیم، بازی های آسیایی را با تلخی فراموش کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرمگاه: خوب کاشتیم اما برداشت خوبی نداشتیم، بازی های آسیایی را با تلخی فراموش کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید