دستگیری عرضه کنندگان ایمپلنت های قلابی در تهران

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری، سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری دو متهم عرضه کننده ایمپلنت دندان قاچاق و قلابی در پایتخت خبر داد.

دستگیری عرضه کنندگان ایمپلنت های قلابی در تهران

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری به نقل از وبلاگ تایلند لحظه آخری، سرهنگ علی کارخانه، سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ، گفت: مأموران کلانتری 148 انقلاب در بررسی های پلیسی متوجه شدند فردی در فروشگاه خود در محدوده مرکزی پایتخت اقدام به فروش ایمپلنت های قاچاق، قلابی و فاقد استاندارد می کند.

او افزود: با اخذ نیابت قضایی و با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، فرد شناسایی و دستگیر شد و تعداد جالب توجهی ایمپلنت های قلابی از مخفیگاه وی کشف شد.

سرهنگ کارخانه گفت: متهم سابقه دار نبوده و با همدستی یکی از دوستانش اقدام به خرید کالا کرده و به مردم در قالب فروش لوازم پزشکی این اموال قلابی را عرضه می کرده است.

وی با بیان این که متهم پزشک نبوده است، افزود: این فرد به صرف این که اطلاعات عمومی در خصوص دهان و دندان داشته، نسبت به انجام این کار اقدام کرده است.

  • مجله دندان

سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: ارزش هر کدام از ایمپلنت ها در بازار حدود 20 میلیون ریال است که متهم این اقلام را با کمی کاهش قیمت با نرخ 18 و 17 میلیون ریال به متقاضیان این کالا عرضه می کرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "دستگیری عرضه کنندگان ایمپلنت های قلابی در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری عرضه کنندگان ایمپلنت های قلابی در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید