دعوت سفرا و رایزنان مالی کشور های مختلف به نمایشگاه بین المللی سنگ محلات

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری، فرماندار محلات از دعوت سفرا و رایزنان مالی کشور های مختلف برای حضور در نمایشگاه بین المللی سنگ محلات خبرداد.

دعوت سفرا و رایزنان مالی کشور های مختلف به نمایشگاه بین المللی سنگ محلات

قمری فرماندار شهرستان محلات در حاشیه جلسه هماهنگی برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ محلات در گفت وگو با خبرنگار از ، گفت: در این جلسه مقرر شد با هدف توسعه صادرات و بازاریابی جدید سفرا و رایزنان مالی کشور های هدف به عنوان مهمانان ویژه در این نمایشگاه دعوت شوند.

قمری با اشاره به برگزاری این نمایشگاه در مهرماه گفت: پیرو جلسات گذشته بر هر چه باشکوه تر برگزار گردیدن نمایشگاه دوازدهم در شهرستان محلات تاکید شد، و در بحث موضوع صادرات و رونق فراوری انشا الله بتوانیم با برگزاری این نمایشگاه در امسال به این هدف برسیم.

جلسه هماهنگی و آنالیز برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ در شهرستان محلات با حضور فرماندار، مسئولین دستگاه های مرتبط و فعالین حوزه سنگ برگزار گردید.

در این جلسه در مورد مسائل و راه حل های بهتر برگزار گردیدن این نمایشگاه و هماهنگی دستگاه های خدمت رسان همچنین دعوت از شرکت های خارجی در نمایشگاه بحث و گفتگو شد.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ محلات از تاریخ شانزدهم مهر ماه تا نوزدهم مهرماه در محل دائمی نمایشگاه سنگ شهر نیم ور شهرستان محلات برگزار خواهد شد.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ محلات هم 18 مهر تا 20 مهر 97 در شهر نیم ور محلات با حضور بیش از 400 شرکت داخلی و خارجی در فضای کلی 90 هزار متر مربع شامل 20 هزار مترمربع فضای سرپوشیده و 70 هزار مترمربع فضای باز در نیم ور محلات برگزار گردید.

انتهای پیغام / ج

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "دعوت سفرا و رایزنان مالی کشور های مختلف به نمایشگاه بین المللی سنگ محلات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت سفرا و رایزنان مالی کشور های مختلف به نمایشگاه بین المللی سنگ محلات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید