دو دلیل برای سرزنش کردن بازیکن سابق یوونتوس، افسوس قهرمان نشدن

به گزارش خبرنگاران، کلودیو مارکیزیو، ستاره اسبق تیم فوتبال یوونتوس و تیم ملی ایتالیا که به تازگی اعلام بازنشستگی کرده، در گفتگویی از دلایلی که برای سرزنش کردن خودش دارد گفته است.

دو دلیل برای سرزنش کردن بازیکن سابق یوونتوس، افسوس قهرمان نشدن

مارکیزیو در این باره چنین گفته است: تصمیم به بازنشستگی گرفتم و برایم مهم بود در این باره در جایی صحبت کنم که برایم اهمیت زیادی دارد.

مارکیزیو بعدازظهر پنج شنبه در ورزشگاه یوونتوس و در اتاق مطبوعات این صحبت ها را انجام داد: خانواده ام به من یاد داد که از آینده نترسم. هنوز نمی دانم قرار است چه کنم، اما هرگز در یوونتوس به چیزی غیر از یووه فکر نکردم.

او درباره این که چه دلایلی برای سرزنش کردن خودش دارد گفت: خودم را سرزنش می کنم که قهرمان لیگ قهرمانان نشدم و نتوانستم به تیم ملی ایتالیا هم قهرمان اروپا شوم. هر روز که در تمرینات یووه بودم رویایم بود که محقق می شد. خداحافظی یک سال قبلم در این ورزشگاه هم برایم بسیار خاص بود و احساس زیبایی داشت.

او معمولا در بازی های یووه بازیکنی ثابت بوده، و حالا باید بازی اینتر و یووه را مانند تماشاگران از روی سکو تماشا کند: احساس عجیبی نیست، می خواهم مانند همه مردم این بازی را تماشا کنم. اینتر تیم خوبی است و بازی خوبی خواهد شد و یووه باید برای بردن بجنگد. به عنوان یک هوادار یووه بی صبرانه منتظر برد این تیم هستم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دو دلیل برای سرزنش کردن بازیکن سابق یوونتوس، افسوس قهرمان نشدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو دلیل برای سرزنش کردن بازیکن سابق یوونتوس، افسوس قهرمان نشدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید