رئال مادرید تابستان سراغ کولیبالی می رود

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری، باشگاه رئال مادرید در تابستان آینده قصد دارد پروژه جذب مدافع سنگالی ناپولی را کلید بزند.

رئال مادرید تابستان سراغ کولیبالی می رود

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری، سایت ایتالیایی کالچو مرکاتو گزارش داد، باشگاه ناپولی قصد دارد در سرانجام فصل جاری پیشنهادی وسوسه انگیز به کالیدو کولیبالی، مدافع سنگالی تیم فوتبال ناپولی بدهد. مدیران این باشگاه اسپانیایی، این مدافع 28 ساله را گزینه ایده آلی برای جانشینی بلندمدت سرخیو راموس 33 ساله می دانند، هرچند برای این کار باید با منچستریونایتد رقابت کنند.

منچستریونایتد پیش از این پیشنهادی 110 میلیون یورویی به باشگاه ناپولی برای جذب کولیبالی ارائه کرده بود که با مخالفت آئورلیو دلورنتیس روبرو شده بود. به نظر می رسد تنها راه مشتریان کالیدو برای جذب وی از آبی پوشان ناپل، پرداخت رقم فسخ قرارداد 150 میلیون یورویی است که در قرارداد او وجود دارد.

کولیبالی تا سرانجام ماه ژوئن 2023 با ناپولی قرارداد دارد و اخیراً عنوان شد در زمره بازیکنانی است که دلورنتیس قصد دارد در پی اتفاقات اخیری که در این باشگاه افتاد، در سرانجام فصل در لیست فروش ناپولی بگذارد.

کالیدو که فصل گذشته عنوان بهترین مدافع فصل سری A ایتالیا را از آن خود کرد، این فصل در 17 بازی از رقابت های مختلف برای ناپولی به میدان رفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رئال مادرید تابستان سراغ کولیبالی می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئال مادرید تابستان سراغ کولیبالی می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید