سمین: آزمون می تواند در هر یک از تیم های دنیا بازی کند، او نباید به بازیکنی معمولی تبدیل گردد

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری، یکی از مدیران مشهور فوتبال باشگاهی روسیه مطالبی درباره سردار آزمون، مهاجم زنیت سن پترزبورگ بیان نمود.

سمین: آزمون می تواند در هر یک از تیم های دنیا بازی کند، او نباید به بازیکنی معمولی تبدیل گردد

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری و به نقل از اسپورت ویکند روسیه، یوری بلوس گفت: سردار آزمون احتیاج به انگیزه مداومی دارد تا به یک بازیکن معمولی در زنیت تبدیل نگردد. بازیکنی همانند او که در هر تیمی در دنیا می تواند بازی کند اگر دچار وقفه گردد به بازیکن معمولی تبدیل خواهد شد.

این مدیر پیشین باشگاه روستوف ادامه داد: همه به خاطر داریم که سردار آزمون در نخستین بازی اش برای زنیت چقدر مهیج ظاهر شد. حمله های پرسرعت و پروازهایش را به نمایش گذاشت. امتیاز کسب کرد و هماهنگی بسیار خوبی با دیگر زوج خود در خط حمله زنیت یعنی آرتم جیوبا داشت. این همان زوج الکساندر کژاکوف و آندره آرشاوین است. بدون سردار آزمون تصور قهرمانی زنیت در فصل گذشته غیرممکن بود، البته در نیم فصل نخست فصل جاری لیگ برتر روسیه کمی در سایه نهاده شد و افت کرد. به نظر می رسد در بازی های تیم ملی فوتبال ایران خودش را نشان داده که این خصوصیت یک مهاجم گلزن و رهبر است.

یوری سمین اضافه نمود: تغییر اوضاع زنیت مانع پیشرفت سردار آزمون نخواهد شد و این چالش جدیدی برای او است. سردار آزمون باید خودش را برای حضور در لیگ های مهم اروپا آماده کند، البته با انتقال قرضی کوکورین از زنیت به سوچی فروش آزمون در زمستان منتفی شد. در فصل تابستان با توجه به بازگشت کوکورین انتقال آزمون احتمال دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سمین: آزمون می تواند در هر یک از تیم های دنیا بازی کند، او نباید به بازیکنی معمولی تبدیل گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سمین: آزمون می تواند در هر یک از تیم های دنیا بازی کند، او نباید به بازیکنی معمولی تبدیل گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید