شاهزاده تنهایی به چاپ دوم رسید

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری، رمان شاهزاده تنهایی نوشته نویسنده نوجوان و توانای شیرازی، ملیکا پریانی توسط انتشارات نویسندگان پارس منتشر شد.

شاهزاده تنهایی به چاپ دوم رسید

ملیکا پریانی در خصوص کتاب رمان خود به وبلاگ تایلند لحظه آخری گفت: شاهزاده تنهایی، قصه دختران مظلومی است که شلاق ظلم و ستم روزگار بر گرده آنها فرود آورده و ناخواسته گناه دیگران را به دوش کشیده و تاوان خطای آنها را به ناحق پس می دهند.

وی اضافه کرد: شاهزاده تنهایی این قصه با آن همه ستمی که از دوران کودکی بر او روا داشته گردیده صبورانه استقامت می نماید و امیدوارانه زندگی می نماید تا اینکه با قدرت عشق بر تمامی مسائل نائل می آید؛ شاهزاده تنهایی، نمادی از تنهایی دختران مظلومی است که در انزوای خلوت تنهایی خود زانوی غم به آغوش نمی کشند و محکم و پایدار برای زنده بودن می جنگند.

ملیکا پریانی نویسنده کتاب شاهزاده تنهایی دانش آموز سال سوم هدایت است؛ از این نویسنده نوجوان شیرازی 3 رمان دیگر در دست چاپ است.

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری، رمان شاهزاده تنهایی نوشته نویسنده نوجوان و توانای شیرازی، ملیکا پریانی در 250 صفحه توسط انتشارات نویسندگان پارس منتشر گردیده است.

شناسه کتاب:

عنوان: شاهزاده تنهایی

نام پدیدآور: ملیکا پریانی

مشخصات نشر: نویسندگان پارس

موضوع: داستان های فارسی- قرن 14

مشخصات ظاهری: 250 صفحه

وضعیت فهرست نویسی: فیپا

نوبت و سال چاپ: اول، فروردین 1397

شمارگان: 1000 نسخه

صفحه آرایی: اطلس دهقانی

طرح جلد: مهسا عمادی

مدیر فنی: کرامت یزدانی

شابک: 2-47-8863-600-978

قیمت: 25500 تومان

منبع: خبرگزاری مهر

به "شاهزاده تنهایی به چاپ دوم رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاهزاده تنهایی به چاپ دوم رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید