هشدار ایران به کاخ سفید نسبت به هرگونه واکنش نسنجیده

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری، سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: در حوادث اخیر عراق با نوعی وقاحت آمریکایی توام با توهین به مردم عراق، فرافکنی سبُک و تکرار اشتباه در محاسبات روبرو هستیم.

هشدار ایران به کاخ سفید نسبت به هرگونه واکنش نسنجیده

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به اتهامات واهی مقامات آمریکایی به کشورمان در خصوص تحولات عراق اظهار کرد : وقاحت اعجاب آور مقامات آمریکایی در حدیست که پس از به خاک و خون کشیدن حداقل 25 نفر و تعداد زیادی مجروح از مردم عراق، وارد ساختن خسارات مادی و نقض حاکمیت ملی و تمامیت ارضی آن کشور اینک در یک فرافکنی آشکار و سبُک، اعتراض مردم عراق به این اقدامات سبعانه خود را به جمهوری اسلامی ایران منتسب می کنند.

موسوی ادعای آمریکا را توهین به مردم عراق دانست و اضافه نمود: چگونه و بر پایه چه منطقی انتظار دارید ملت عراق در مقابل این همه جنایت سکوت پیشه کند؟!

سخنگوی وزارت امور خارجه اضافه نمود: آمریکایی ها از یکسو آزاد منشی و استقلال طلبی ملت عراق را نادیده گرفته و از سوی دیگر نقش خود در حمایت از صدام و خلق داعش و به دنبال آن قتل و غارت مردم عراق را فراموش کرده و گویا از یاد برده اند که هنوز توسط مردم عراق اشغالگر شناخته می شوند.

موسوی در پایان با تکذیب اتهامات مقامات آمریکایی علیه کشورمان نسبت به هرگونه واکنش نسنجیده و اشتباه در محاسبه از سوی مقامات آمریکایی هشدار داده و کاخ سفید را به تجدیدنظر در سیاست های مخرب خود در منطقه فراخواند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "هشدار ایران به کاخ سفید نسبت به هرگونه واکنش نسنجیده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار ایران به کاخ سفید نسبت به هرگونه واکنش نسنجیده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید