هشدار باشگاه استقلال به مدیرانی که بازیکن هپاتیتی وارد کردند

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری، باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای هشدارآمیز از برخی افراد خواست تا در امور داخلی این باشگاه دخالت نکنند.

هشدار باشگاه استقلال به مدیرانی که بازیکن هپاتیتی وارد کردند

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری فارس، باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای هشدارآمیز از برخی افراد خواست تا در امور داخلی این باشگاه دخالت نکنند.

من این بیانیه به شرح زیر است:

اگر ادعای حرفه ای گری دارید، چطور به خود اجازه می دهید تا این حد درباره امور داخلی باشگاه استقلال صحبت کنید؟ آیا غیر از این است که همیشه همین قدر غیرحرفه ای و متخلف بوده اید، اما به لطف اینستاگرام و پوپولیسم حاکم بر فضای هواداری و بی اطلاعی مردم نسبت به مدیریت پُر حرف و حدیث در باشگاه های بدون تماشاگر و ثروتمند تا توانستید برای خود صندلی جعلی و دروغین ساختید؟

در شرایطی که عوام فریبی تان به کمک رسوایی های پرتعداد مدیریتی درباره ورود و خروج بازیکنان خارجی (مبتلا به هپاتیت) آمده است، هشدار می دهیم که از اظهار نظر درباره امور داخلی باشگاه استقلال خودداری کنید.

مدیری که نمی داند واریز مستقیم پول به بانک های اروپایی (و نه بانک های آسیایی و آفریقایی) تحت شدیدترین تحریم هاست، چطور به خود اجازه دخالت در امور رقیبان را می دهد؟

اگر هم از این مسائل باخبر هستند، پس ژست صداقت این کاسبان لایک و فالوئر دروغی بیش نیست. کاسبانی که دم از استقلالی بودن می زنند، اما به همان اندازه که برای رسیدن به صندلی مدیریت استقلال موج رسانه ای راه انداختند، به خاطر فتح صندلی مدیریت در باشگاه رقیب تهرانی هم خودشان را متعصب و هوادار نشان دادند! زمانش رسیده که دست از دلالی عاطفی برای فریب هواداران استقلال بردارید که در صورت تکرار، این بار به طور مستقیم و شفاف درباره عوام فریبی شما اطلاع رسانی خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "هشدار باشگاه استقلال به مدیرانی که بازیکن هپاتیتی وارد کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار باشگاه استقلال به مدیرانی که بازیکن هپاتیتی وارد کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید