همایش فناوری فضایی و نقش مؤثر آن در عصر پیش رو 14 آبان برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری، همایش فناوری فضایی و نقش مؤثر آن در عصر پیش رو به همت پژوهشکده رانشگر های فضایی پژوهشگاه فضایی، 14 آبان ماه جاری برگزار می گردد.

همایش فناوری فضایی و نقش مؤثر آن در عصر پیش رو 14 آبان برگزار می گردد

به گزارش گروه فناوری وبلاگ تایلند لحظه آخری، همایش فناوری فضایی و نقش مؤثر آن در عصر پیش رو به همت پژوهشکده رانشگر های فضایی پژوهشگاه فضایی، 14 آبان ماه جاری همزمان با هفتمین نمایشگاه ربع رشیدی تبریز برگزار می گردد. هدف این همایش آنالیز کاربرد فناوری فضایی و تاثیر آن در سایر حوزه های زندگی بشر به منظور ترویج دانش و صنعت فضایی در میان عموم مردم، پژوهشگران، صنعتگران و فناوران است.

در این همایش درباره کاربرد تصاویر اپتیک و حرارتی در شناسایی وضعیت دریاچه ارومیه، شبه ماهواره پرنده ای برای احتیاج امروز و فردا، ماموریت های توزیع شده و منظومه های ماهواره ای و تاثیر آن ها بر برنامه های راهبردی فناوران فضایی وکشاورزی هوشمند با استفاده از فناوری سنجش از دور، سخنرانی خواهد شد.

این همایش از ساعت 15:30 تا 19 در سالن شمس تبریزی نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می گردد.

لازم به ذکر است؛ نمایشگاه نوآوری ها و فناوری های فضایی نیز در هفتمین نمایشگاه ربع رشیدی که از 13 تا 21 آبان در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می گردد، برای بازدید عموم برپا خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "همایش فناوری فضایی و نقش مؤثر آن در عصر پیش رو 14 آبان برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همایش فناوری فضایی و نقش مؤثر آن در عصر پیش رو 14 آبان برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید