همه واحد های دانشگاه های آزاد و فنی و حرفه ای در استان اردبیل تا انتها هفته تعطیل اعلام شد

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری، همه واحد های دانشگاه آزاد استان اردبیل تا 16 اسفند و همه واحد های دانشگاه فنی و حرفه ای این استان تا 14 اسفند تعطیل اعلام شدند.

همه واحد های دانشگاه های آزاد و فنی و حرفه ای در استان اردبیل تا انتها هفته تعطیل اعلام شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ تایلند لحظه آخری، دانشگاه فنی و حرفه ای استان اردبیل در چهارمین اطلاعیه خود ویژه پیشگیری و مقابله با کرونا اعلام نمود که کلاس های آموزشی، کارگاه ها و آزمایشگاه های واحد های این دانشگاه در سطح استان تا چهارشنبه، 14 اسفند تعطیل خواهد بود.

این تصمیم با هدف کاهش دغدغه های دانشجویان و خانواده آنان گرفته شده است و کلاس های جبرانی نیز در خاتمه ترم به میزان تعطیلی هر درس، برگزار خواهد شد.

براساس این اطلاعیه امور اداری دانشگاه مانند تسویه حساب، دفاعیه پروژه کارآموزی و اقدامات مانند آن در دانشگاه قابل پیگیری است و کارکنان و استادان حضور خواهند داشت.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اردبیل نیز در اطلاعیه ای، از تعطیلی کلاس های آموزشی در همه واحد های این دانشگاه در سطح استان، اطلاع داد.

براساس این اطلاعیه کلاس های آموزشی در این دانشگاه تا 16 اسفند تعطیل خواهد بود. ساعت اداری در واحد های دانشگاه آزاد در استان اردبیل هم تا 16 اسفند از ساعت 8 تا 13 اعلام شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "همه واحد های دانشگاه های آزاد و فنی و حرفه ای در استان اردبیل تا انتها هفته تعطیل اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه واحد های دانشگاه های آزاد و فنی و حرفه ای در استان اردبیل تا انتها هفته تعطیل اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید