پیگیری بدون نتیجه پرونده اتهامی یکی از مدیران گمرک

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری، بعد از پیگیری یک سال قبل دو نماینده مجلس از وزیر اقتصاد در مورد پرونده اتهامی یکی از مدیران گمرک، حالا دیده بان شفافیت و عدالت نیز این موضوع را از رئیس گمرک پیگیری نموده است.

پیگیری بدون نتیجه پرونده اتهامی یکی از مدیران گمرک

به گزارش گروه مالی وبلاگ تایلند لحظه آخری، چندی قبل دو نماینده مجلس در مکاتبه ای با وزیر اقتصاد خواهان شفاف سازی در مورد یک پرونده قاچاق کالا شده بودند. در این مکاتبه آمده بود، بر اساس مدارک موثق آقای میم که سال های طولانی ناظر یکی از گمرکات کشور بوده است، به عنوان معاونت در قاچاق سازمان یافته به ارزش 4 میلیون و 650 هزار دلار مربوط به پرونده متهم ع. به عنوان مباشر جرم به یکی از شعب دادسرا احضار شده است. از آنجا که احتمال دارد پرونده اتهامی ایشان منجر به محکومیت گردد، لازم است تا زمان رسیدگی به پرونده وی و اتخاذ تصمیم قضایی نامبرده از ادامه کار به عنوان نماینده گمرک در یک سازمان منع گردد.

بر این اساس دیده بان شفافیت نیز پس از بدون جواب ماندن نامه دو نماینده مجلس در این خصوص مکاتبه ای را با رئیس گمرک داشته است.

در این مکاتبه آمده است، با توجه به اتهام ایشان به عنوان معاونت در قاچاق سازمان یافته به ارزش 4 میلیون و 600 هزار دلار مربوط به پرونده یک قاچاقچی که پس از ماه ها حبس به عنوان مباشر جرم بیم محکومیت سنگین آن ها احتمال دارد. از طرفی ماهانه هزینه سنگین از خزانه به ایشان به عنوان نماینده ایران تعلق می گیرد مستدعی است ضمن شرح در مورد چرایی عدم انجام پیشنهاد مطروحه آخرین تصمیمات ماخوذه در مورد ایشان و ممنوعیت بکارگیری چنین افرادی در پست های حساس به این موسسه اعلام گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پیگیری بدون نتیجه پرونده اتهامی یکی از مدیران گمرک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیری بدون نتیجه پرونده اتهامی یکی از مدیران گمرک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید