چطور با راه اندازی یک استارتاپ کسب درآمد دلاری داشته باشید! اینترنت بستری مناسب برای کسب درآمد دلاری

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری، امروزه با آنلاین شدن بیشتر امور زندگی و فراگیر شدن وب سایت ها و خدمات آنلاین روز به روز روش های بیشتری برای کسب درآمد ابداع می گردد و افراد بیشتری به پول درآوردن از این راه روی می آورند.

چطور با راه اندازی یک استارتاپ کسب درآمد دلاری داشته باشید! اینترنت بستری مناسب برای کسب درآمد دلاری

فهرست مطالب

  • اینترنت بستری مناسب برای کسب درآمد دلاری
    • چطور درآمد دلاری داشته باشیم!
    • از رقبا نترسید و پیش بروید!
      • در آخر بهتر است بدانید

امروزه راه اندازی یک کسب درآمد دلاری بیشتر از هر چیز دیگری می تواند دلچسب و جزء آرزوهای هر کسب و کار محسوب گردد. با بالا رفتن قیمت دلار و شرایط مالی ناپایدار، هر روزه افراد بیشتری به فکر راهی برای کسب درآمد دلاری می افتند. اما به راستی چگونه می توان به چنین درآمدی رسید و برای رسیدن به چنین هدفی چه راستای در پیش روی این افراد وجود دارد.

راه اندازی یک کسب و کار جدید و به حقیقت تبدیل کردن یک رویا تنها از یک ایده خلاقانه، همواره سختی هایی نیز به دنبال دارد. خطراتی در طول راستا جلوی راهتان را می گیرد و افراد زیادی سعی در منصرف کردن شما برای ادامه دادن به راستاتان دارند.

اما تنها لحظه ای را تجسم کنید که به هدف تان رسیده اید و بعد از پشت سر گذاشتن راستای سخت قادر به کسب درآمد دلاری خود شده اید. امروزه با افزایش کسب و کارهای آنلاین امکان ارتباط با نقاط مختلفی از جهان میسر شده و جابجایی پول و دلار نیز با در نظر دریافت شرایطی خاص بسیار ساده تر از گذشته امکان پذیر شده است.

راه های زیادی برای کسب درآمد دلاری و هزاران ایده برای راه اندازی استارت آپ وجود دارد، اما مهم ترین موضوعی که وجود دارد، داشتن خلاقیت و همچنین مطلع بودن از راستاهای ممکن و پیش رو برای کسب درآمد دلاری شماست. کافی است تنها کمی هوشمندانه تر رفتار کنید و با بهترین راهکارها و ایده های جدید برای راه اندازی استارتاپ آشنا باشید.

در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با هم اطلاعات مفیدی در خصوص کسب درآمد دلاری و بهترین روش ها و ایده های جدید برای راه اندازی استارتاپ به دست آوریم.

اینترنت بستری مناسب برای کسب درآمد دلاری

امروزه با آنلاین شدن بیشتر امور زندگی و فراگیر شدن وب سایت ها و خدمات آنلاین روز به روز روش های بیشتری برای کسب درآمد ابداع می گردد و افراد بیشتری به پول درآوردن از این راه روی می آورند. امروزه هر فردی که ایده ای دارد، در فکر راه اندازی یک استارتاپ است و اما شاید این همانند بسیاری از افراد دیگر سوال شما نیز باشد که چگونه درآمد دلاری داشته باشیم!

کسب و کار و ایده برای راه اندازی استارت آپ با درآمد دلاری می تواند یکی از بهترین ایده های کار و درآمد زایی باشد. شاید با خود فکر کنید در ایران چطور می توان درآمد دلاری داشت و چطور می گردد یک استارتاپ بین المللی راه اندازی کرد و از آن درآمد بیشتری به دست آورد.

اینکه چگونه درآمد دلاری داشته باشیم تنها با کمی بازنگری به استارتاپ ها و کسب و کارهای موجود در جهان امکان پذیر خواهد بود. شرکت هایی نظیر snapchat، Foursquare و اینستاگرام در هر لحظه میلیون ها دلار درآمد به دست می آورند و مردم جهان نیز در ایجاد درآمد برای این استارتاپ ها سهیم هستند.

چطور درآمد دلاری داشته باشیم!

برای اینکه بدانیم چگونه درآمد دلاری داشته باشیم باید قبل از هر چیز ایده ای خلاقانه داشته باشید که این بار نه تنها برای مردم داخل کشور بلکه برای مردم جهان تازه و نو باشد. ایده شما باید بتواند افراد را بیشتر از گذشته درگیر خود کند و مزیت ملموسی نسبت به سایر محصولات مشابه داشته باشد.

یکی از بهترین ایده های جدید برای راه اندازی استارتاپ نگاه کردن به استارتاپ های بین المللی پیروزی است که در گذشته آغاز به کار نموده اند. یکی از این ایده ها ایجاد نرم افزاری کاربردی است. نرم افزاری در زمینه مدیریت فایل، زمان بندی کاری و چت و هر چیز دیگری که برای عموم مردم جهان و یا قشر خاصی از افراد مفید و کاربردی باشد.

در واقع پیروزیت شما به ایده برای راه اندازی استارتاپی که در نظر دارید، بستگی دارد و اینکه بتوانید آن را آنقدر با کیفیت ارائه دهید که همه مردم جهان مایل به استفاده از آن باشند و بتوانید آن را به کاربران خارجی نیز ارائه دهید. به علاوه می توانید ایده هایی نو در ایجاد یک پلتفرم جدید برای کسب و کارها ایجاد کنید و برای ثبت نام در این سامانه از کاربران مبلغی را به صورت دلار دریافت کنید.

می توانید سایتی به زبان انگلیسی ایجاد کنید و در آن خدماتی از قبیل کتاب الکترونیکی، نرم افزار و یا هر چیز دیگری را به کاربران سراسر جهان بفروشید و آن را در قالب یک استارتاپ و ایده ای نو به کار بگیرید.

البته باید این موضوع را نیز بپذیرید که به دلیل شرایط مالی ایران و همچنین وجود تحریم ها امروزه درآمدزایی در اینترنت کمی سخت تر شده اما این نباید موجب دلسردی و نا امیدی افراد گردد، زیرا به هر حال افراد زیادی نیز هستند که امروزه با تفکری نو ایده برای راه اندازی استارت آپ دارند و توانستند به پیروزیت های زیادی نیز دست پیدا نمایند.

داشتن درآمد ارزی در ایران و تبدیل آن به ریال سلسله مراتبی دارد که باید پشت سر گذاشته گردد اما به هر حال این استارتاپ ها علی رغم اینکه شاید هزینه زیادی هم برای آغاز نداشته باشند، برای معرفی و بازاریابی و برقراری روابط بین المللی متحمل خرج و مخارج زیادی می شوند.

به علاوه چون فرهنگ و شرایط عمومی کشور ما با سایر کشورها متفاوت است ایده برای راه اندازی استارت آپ نیز باید به نوعی باشد که مورد پذیرش افراد جوامع دیگر نیز قرار بگیرد و صرفا این موضوع که چگونه درآمد دلاری داشته باشیم دلیل بر ایجاد کسب و کاری پیروز نیست و برای پیروزیت در هر کاری باید راستای پر پیچ و خم را طی کنید.

تمرکز روی درآمد دلاری و ایده برای راه اندازی استارت آپ بین المللی هر دردسر و مسائلی هم داشته باشد، همه ما میدانیم که این نوع درآمد با همه چالش های آن باز هم ارزش اش را دارد و هیچ شکی در آن نیست که به نفع افراد خواهد بود.

مهم ترین موضوع برای اینکه بدانیم چگونه درآمد دلاری داشته باشیم توجه به این مساله است که بدانیم مخاطبین ما چه افرادی هستند و چه فرهنگی دارند، چه چیز برای آنها جذاب است و چطور می توان توجه آنها را جذب کرد و هزاران فاکتور دیگری که باید در زمان آنالیز ایده های جدید برای راه اندازی استارتاپ مورد ارزیابی قرار بگیرد.

زمانی که محصول و خدماتی در سطح بین المللی ارائه دهیم و ایده های جدید برای راه اندازی استارتاپ داشته باشیم و بدانیم که چگونه درآمد دلاری داشته باشیم طی کردن این راستا نیز برایمان راحت تر خواهد بود و تحریم و مسائل مختلفی که در سر راهمان وجود دارد تنها به عنوان عوامل پیروزیت و کوشش بیشتر ما تلقی خواهند شد.

این موضوع را نیز باید قبول کنیم که از خیلی از جنبه ها ایران برای مردم جهان به خوبی شناخته شده نیست و ایجاد ایده برای راه اندازی استارت آپ به ما این امکان را می دهد که هم یاد بگیریم که چگونه درآمد دلاری داشته باشیم و هم خودمان و کشورمان را بهتر به مردم جهان نشان دهیم و ثابت کنیم که قدرت و ذهن و خلاقیت ایرانی در جهان نظیر ندارد.

از رقبا نترسید و پیش بروید!

علی رغم اینکه رقابت در بازار بین المللی و به خاتمه رساندن ایده برای راه اندازی استارت آپ بین المللی کار چندان راحتی نیست و مسائل زیادی بر سر راه چنین افرادی وجود دارد، اما این کار با همه مسائلش ارزشی بیشتر از آنچه که فکرش را می کنید دارد و می تواند تحول بزرگ و عظیمی در سیستم کشور و نوع درآمد زایی شما داشته باشد.

برای این کار نباید به هیچ عنوان از رقبا بترسید و باید مصمم و با قدرت به راستا خود ادامه دهید و بدانید این صنعت در ایران روز به روز در حال پیشرفت است و عده زیادی نیز برای روبرو نشدن با غول های این عرصه ترجیح می دهند تا از این اکوسیستم دور باشند.

اما از قلم نیاندازید که هند به عنوان کشوری که درآمد زیادی از راه استارتاپ دارد، کیفیت بالایی نیز به مشتریان خود ارائه نمی دهد و شاید یکی از مهم ترین عوامل موثر بر پیروزیت هندی ها ارزان بودن خدماتشان باشد.

پس با اندکی کوشش و ایجاد ایده برای راه اندازی استارت آپ می توان با چنین رقیب نه چندان قدری به راحتی مبارزه کرد و بازار را در دست گرفت و مشتریان بین المللی را از آن خود ساخت.

تنها کمی تدبیر، کمی کوشش و خلاقیت و البته پشتکار ضروری است و اینکه یاد بگیریم چگونه درآمد دلاری داشته باشیم و برای آن باید چه کارهایی انجام دهیم.

در آخر بهتر است بدانید

برای راه اندازی کسب و کاری جدید در کشور هر چقدر هم که کوشش کنید باز هم میزان درآمد شما قابل قیاس با استارتاپ های بین المللی نیست و امروزه راهکارهای زیادی هست که با اندکی فکر و تدبیر می توان به کار گرفت و درآمد ارزی ایجاد کرد.

قرار نیست با شرکت های بزرگ آمریکایی رقابت کنید و جای استارتاپ های پیروز اروپایی را بگیرید، شما قرار است کاری کنید که جهان به سوی آن جذب گردد و مخاطبین خودش را پیدا کند و در این راستا کمترین کاری که می توانید کنید این است که رقیبی سر سخت برای استارتاپ های هندی و کشورهایی از این قبیل باشید و نشان دهید که هوش، اقتدار و پشتکار و خلاقیت ایرانی های آنقدر ستودنی است که هر کسی قادر به رقابت با آن نیست.

به یاد داشته باشید که هر کسی وارد این ماجرا نمی گردد و از این رو ایجاد یک استارتاپ بین المللی مساوی با وجود رقبایی کمتر است. پس بهتر است اگر چنین فکری در سر دارید برای آن برنامه ریزی کنید، تحقیقات خود را در خصوص مخاطبین و کاربرانی که با آنها سرو کار خواهید داشت انجام دهید و بعد از شناخت کاربر، فرهنگ آنها و نوع خدمات و محصولات متناسب با احتیاج آنها آغاز به راه اندازی کسب و کاری نو کنید و منتظر پیروزیتی بزرگ در عرصه بین المللی باشید.

امروزه ظرفیت های زیادی برای ایجاد کسب و کار بین المللی وجود دارد و هر ایده و هر کار خلاقانه ای می تواند به یک پیروزی منجر گردد و نه تنها نام شما و استارتاپ تان را بلکه نام ایران را با افتخارتر و بزرگتر از همواره به جهان نشان دهد.

منبع: مجله شنبه

به "چطور با راه اندازی یک استارتاپ کسب درآمد دلاری داشته باشید! اینترنت بستری مناسب برای کسب درآمد دلاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چطور با راه اندازی یک استارتاپ کسب درآمد دلاری داشته باشید! اینترنت بستری مناسب برای کسب درآمد دلاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید