2462 نفر قربانی کرونا در دنیا

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری، مقامات چین اعلام کردند: روز گذشته حدود 100 نفر در این کشور بر اثر ابتلا به بیماری کووید-19 جان خود را از دست دادند.

2462 نفر قربانی کرونا در دنیا

به گزارش ایسنا، با مرگ 100 نفر دیگر از افراد آلوده به کروناویروس در چین شمار تلفات این ویروس در دنیا به 2462 نفر افزایش پیدا کرد.

بنابر اعلام کمیسیون سلامت چین تمامی قربانیان روز شنبه به جز یک نفر از ساکنان استان هوبئی بوده اند که کانون شیوع کروناویروس به حساب می آید.

از مجموع قربانیان کروناویروس حدود 2442 مورد در چین گزارش شده است. گفته شده 20 نفر در خارج از مرزهای چین بر اثر ابتلا به بیماری کووید-19 جان خود را از دست داده اند.

همچنین تعداد قربانیان این ویروس کشنده در کشورهای کره جنوبی، ژاپن، هنگ کنگ و ایتالیا به ترتیب پنج، سه، دو و دو گزارش شده است. در تایوان، فیلیپین و فرانسه نیز یک مورد فوتی گزارش شده است.

گزارش ها حاکی از آن است که ابتلای 1782 نفر در خارج از مرزهای چین به کروناویروس تایید شده است. روز گذشته موارد تایید شده ابتلا در چین 648 نفر افزایش پیدا نموده و به 76 هزار و 936 نفر رسیده است.

به گزارش شبکه خبری CNN، همچنین مجموع 22 هزار و 888 نفر از افراد آلوده به کروناویروس بهبود پیدا نموده و از بیمارستان مرخص شده اند.

منبع: عصر ایران

به "2462 نفر قربانی کرونا در دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2462 نفر قربانی کرونا در دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید