هشدار سخنگوی موگرینی نسبت به شدت دریافت تنش در غرب آسیا

به گزارش وبلاگ تایلند لحظه آخری، سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در واکنش به افزایش تنش بین تهران و واشنگتن گفت، باید کوشش هایی جهت تنش زدایی صورت گیرد.

هشدار سخنگوی موگرینی نسبت به شدت دریافت تنش در غرب آسیا

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ تایلند لحظه آخری، به دنبال شدت دریافت جنگ لفظی بین ایران و آمریکا در روزهای گذشته، سخنگوی نخست فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دوشنبه در نشست مطبوعاتی واکنش نشان داد.

به نوشته خبرگزاری اسپوتنیک مایا کوسینیاچیچ سخنگوی موگرینی در نشست مطبوعاتی گفت: من درباره توییت خاصی ابراز نظر نمی کنم بلکه می گویم منطقه به عناصر بی ثبات کننده بیشتر احتیاج ندارد. این مطلبی است که ما بارها گفته ایم و از هرگونه اقدام تحریک آمیز باید اجتناب گردد و باید همه کوشش ها جهت تنش زدایی صورت گیرد.

این اظهارات سخنگوی خانم موگرینی بعد از توییت امروز دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بیان شد.

فدریکا موگرینی دوشنبه گذشته پس از دیدار با مایک پامپئو وزیر امور خارجه آمریکا در جمع وبلاگ تایلند لحظه آخری گفت که وزیران اتحادیه اروپا از پامپئو خواسته اند تا آمریکا از هرگونه افزایش تنش با ایران خودداری کند.

وی در این نشست خبری و پس از خاتمه دیدار وزیران خارجه اتحادیه اروپا که با حضور پامپئو برگزار گردید گفت که وزیران اتحادیه اروپا از پامپئو خواسته اند تا آمریکا از هرگونه افزایش تنش با ایران خودداری کند. (جزئیات بیشتر)

منبع: خبرگزاری فارس

به "هشدار سخنگوی موگرینی نسبت به شدت دریافت تنش در غرب آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار سخنگوی موگرینی نسبت به شدت دریافت تنش در غرب آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید